
Boshut
- Nederland
- Gelderland
- Epe
Deze grote safaritent (4-6 personen) staat direct aan het water, het terras heeft een geweldig uitzicht over het meer. De tent heeft 2 slaapkamers, een woonkamer en is voorzien van keuken + koelkast, toilet en gas water en licht.
Hier kun je de OrigineelOvernachten cadeaubon inwisselen. Meer informatie
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je kunt hier direct reserveren. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
De safaritent is geschikt voor 4-6 personen. De safaritent heeft 2 slaapkamers, een woon/zitkamer en een overdekt terras. Koken kan in je eigen buitenkeuken met 4-pits gasfornuis, koelkast, water en elektra. Hier is het genieten van een fijne onbezonnen vakantie en natuurlijk het buitenleven in een mooie natuurlijke omgeving. De tent heeft een eco-toilet aan de buitenzijde en douchen kan in het hoofdgebouw waar je ook van alle andere faciliteiten gebruik kun maken als een vaatwasser, wasmachine en droger. In een hoek van het veld voor de boerderij staat een opbouwzwembad. Hier staat de hele dag de zon op en dus een heerlijke plek om te zonnebaden en af en toe het water in de springen. Voor de kids is er een speelveld met trampoline, klimrek en schommels. Het meer voor de tent is vers bronwater dat continue instroomt en uitstroomt. Het stromende water zorgt ook dat er geen muggen zijn. En doordat de locatie op 700 meter hoogte ligt weinig ongedierte en koelt het elke dag behoorlijk af. Frisse avonden dus ook in de zomer, dat slaapt echt fantastisch!
De camping ligt op 4 uur van Parijs, middenin het centraal massief, een vulkanisch bergachtig boerengebied. Een uitgestrekt landschap met mooie vergezichten en veel kleine typisch Franse dorpjes. Op een kleine afstand van je verblijf vind je 2 dorpen met beide een grote supermarkt en enkele terrasjes. Op 20 kilometer vanaf de Glamping kun je kajakken, klimmen, golfen en kleine historische dorpen bezoeken. Vanaf het terrein loopt een wandelroute door de bossen en ook fietsen kan direct vanaf het terrein.
De prijs is inclusief gas, water, licht, handdoekensets, boekingskosten, gebruik van wasmachine, vaatwasser, Wifi, gezamenlijke ruimtes. In overleg ook te reserveren: kinderbedjes/kinderstoel/speelgoed etc.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
Bij annuleren tot 12 weken voor aankomstdag rekenen wij 25% van totaalprijs
Bij annuleren binnen 8 weken van aankomstdag rekenen wij 50% van de totaalprijs
Bij annuleren binnen 4 weken van aankomstdag rekenen wij 100% van de totaalprijs
Selecteer een gewenste datum.
Je kunt hier direct reserveren. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.