Woodcottage direct aan het ven
- Nederland
- Drenthe
- Westerbork
Glamping in een luxe lodgetent met badkamer en loft of safaritent met eigen badkamer. De tenten hebben deels uitzicht op het meer.
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Tendi. Je kunt direct online boeken op hun website.
De tenten staan op mooie campingplaatsen met deels uitzicht op het meer. Beide hebben een sfeervolle veranda met loungeset. Er zijn twee soorten Lodgetenten: met eigen badkamer en één met eigen badkamer plus verdieping/loft. Elke tent is voorzien van elektriciteit en heeft een compleet ingericht keukentje en buiten een eigen BBQ.
De camping Lac aux Oiseaux ligt op een terrein van 7 ha met uitzicht op het meer en het omliggende landschap. Centraal op de camping ligt het verwarmde en overdekte zwembad met glijbaan en apart kinderbad. De Lodgetenten met badkamer en loft en de Safaritenten met eigen badkamer hebben deels uitzicht op het meer. Verder is er voor de kleintjes een speeltuintje en een kleine kinderboerderij. ’s Avonds kun je in het restaurant of op het terras van heerlijk genieten van streekproducten en de lokale wijnen.
De camping ligt op de grens van de Lot en de Aveyron en Parc Natural Régional des Causses du Quercy. Op de hellingen van de heuvels liggen betoverende Middeleeuwse dorpjes. In de directe omgeving vind je de prachtige oude stadjes Villefranche-de-Rouergue, Figeac en Saint-Cirq-Lapopie. De streek is sowieso rijk aan historische gebouwen, middeleeuwse kastelen en prehistorische sites en grotten.