Lodgetent met badkamer in de Dordogne

  • Frankrijk
  • Lot
  • Séniergues

Op deze camping staan 2 soorten glamping tenten; safaritenten met eigen badkamer en Lodgetenten met eigen badkamer en verdieping/loft. Beide typen tenten staan tussen de bomen en hebben uitzicht op de vallei.

  • 4 tot 6 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • In de natuur, Op een camping
  • Gratis Wifi

Glamping in een lodgetent met badkamer in de Dordogne

Dit camping ligt op een heuvel, op een terrein van 27 hectare ongerepte natuur en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Centraal op het domein staat een historische duiventoren met karakteristieke gebouwen.
Lees meer
Toon op kaart
Tendi - Domaine de la Faurie

Origineel omdat

  • Bijzondere safari- en lodgetenten met badkamer
  • Dit camping ligt op een heuvel, op een terrein van 27 hectare ongerepte natuur
  • Uitzicht op de vallei vanuit de tent

Beschikbaarheid

Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner Tendi

Ga naar de website

Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 16:00
  • Uitchecken tot 10:00
  • Aantal personen Maximaal 6 personen
  • Huisdieren Niet toegestaan
  • Parkeren Gratis
  • Wifi Gratis
  • Minimum verblijf 7 nachten

De tenten

Zowel de lodgetenten als de safaritenten staan tussen de bomen en hebben uitzicht op de vallei. Beide hebben een sfeervolle veranda met loungeset. Er zijn twee soorten Lodgetenten: met eigen badkamer en één met eigen badkamer plus verdieping/loft. Elke tent is voorzien van elektriciteit en heeft een compleet ingericht keukentje en buiten een eigen BBQ.

Camping Domaine de la Faurie

Domaine de la Faurie ligt in een groene, heuvelachtige omgeving tussen de Lot en de Dordogne. Er is een heerlijk verwarmd zwembad met apart kinderbad aanwezig. Verder is er een speeltuintje. ’s Avonds kun je in het restaurant of op het terras heerlijk genieten van de rijke gastronomie, streekproducten, de lokale wijnen en het fantastische uitzicht. In het winkeltje bij de receptie kunnen enkele lokale specialiteiten gekocht worden.

Omgeving

Domaine de la Faurie ligt op een heuvel, op een terrein van 27 hectare van ongerepte natuur en biedt een prachtig uitzicht op het omliggende landschap. Op nog geen 5 kilometer afstand vindt je een bakker, een slager, een supermarkt, diverse restaurants en overige faciliteiten. Verder liggen in de directe omgeving Gourdon, Rocamadour en Gramat, prachtige oude stadjes. De streek is rijk aan historische gebouwen, middeleeuwse kastelen en prehistorische sites en grotten.

  • Frankrijk
  • Lot
  • Séniergues
vanaf € 75,- per nacht

Beschikbaarheid

Ga naar de website
Snelcode: 1161

Ook origineel: