
Boomhut
- Nederland
- Noord-Holland
- Amsterdam
Ontdek een speciale manier van overnachten in dit mooie romantische stulpje in de bomen.
Bekijk hier de beschikbaarheid
Deze originele overnachting is direct te boeken via onze partner Maisonne.
Ga naar de websiteEen boomhut met een loopbrug naar een zwevend liefdesnest op 8 meter boven de grond! Geniet in alle rust die de natuur de bieden heeft en plons in de hottub op je eigen terras. Het ontbijt is inbegrepen en kun je 's ochtends zelf naar boven hijsen. Deze staat namelijk beneden aan de boomhut voor je klaar.
De boomhut bereik je via de wenteltrap. Om jouw verblijf zo comfortabel mogelijk te maken, hangen er badjassen en handdoeken voor je klaar. De boomhut heeft een badkamer met een douche, een wastafel en een toilet. Er is een zitgedeelte met koffiezetapparaat. De slaapkamer heeft een rond tweepersoonsbed en bevindt zich in het Lov'Nid. Deze is te bereiken via de loopbrug vanaf het terras. Beleef een ontspannen moment in dit prachtige speciale verblijf..
Op 20 minuten rijden ligt een touwenparcours en het attractiepark Astérix. Op 30 minuten rijden ligt het plaatsje Pierrefonds waar je een ballonvaart kunt maken en binnen een uur rijden ben je in Disneyland Parijs.
Bekijk hier de beschikbaarheid
Deze originele overnachting is direct te boeken via onze partner Maisonne.
Ga naar de website