
Sterrenkubus
- Nederland
- Overijssel
- Lattrop-Breklenkamp
Hoe vaak krijg je de kans om naast een monumentale boerderij tussen de weilanden, te slapen in een omgebouwde stadsbus met eigen sanitaire voorzieningen, keuken, kacheltje en een super uitzicht?
Selecteer een gewenste datum
Je stapt hier in Friesland een echte oude stadsbus binnen die in ‘Beachy style’ is ingericht. Er is een vast tweepersoonsbed met twee matrassen, een douche en apart toilet. Daarnaast kan de bank omgebouwd worden tot een slaapbank, zodat je met vier personen kunt verblijven. De bus beschikt over een ingerichte kitchenette met kookgelegenheid (2-pits), koelkast, waterkoker en koffiezetapparaat inclusief kookgerei, bordjes, kommetjes en glazen. Let op, er is geen magnetron en geen verwarming! Wel extra dekens voor een eventueel koude nacht. Bad-/bedlinnen (1 set pp), shampoo en zeep is inbegrepen. Buiten is er een eigen terras met zitje waar je lekker van het vrije uitzicht kunt genieten.
Franeker is vlakbij, op 1,5 km afstand. In Franeker kunt u het mooie Planetarium bezoeken, het oudste nog werkende planetarium ter wereld.
De prijs is vanaf € 285,- voor een lang weekend op basis van 2 personen. De kosten voor een 3e en 4e persoon zijn € 35,- p.p. per verblijf. Er zijn verder geen bijkomende kosten als beddengoed, schoonmaakkosten, toeristenbelasting. U ontvangt een handdoekenset per persoon, wilt u meer, kost het 2,50 per set.
Selecteer een gewenste datum