
Panorama tent
- Nederland
- Gelderland
- Hoenderloo
Luxe glamping in een compleet ingerichte safaritent in de Brabantse natuur. Het gevoel van kamperen met de luxe van een bungalow.
Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner Roompot
Ga naar de websiteDeze ruime, canvas safaritent is geschikt voor 6 personen en is voorzien van houten binnenwanden en een houten vloer. Er is een zithoek met televisie, een eethoek en een keuken met een koelkast met vriesvak. De tent heeft 2 slaapcabines, 1 met een tweepersoonsbed, 1 met 2 stapelbedden. Ook is er een badkamer met toilet en douche aanwezig. De tent heeft een veranda met een picknicktafel.
Vervelen is er hier met de vele faciliteiten niet bij. Spetteren in het overdekte zwembad en bij lekker weer in het natuurbad, een balletje slaan op de tennisbaan, vissen, (water)fietsen, alles is hier mogelijk! Daarnaast is er een uitgebreid gratis sport- en animatieprogramma waar jong en oud aan deel kunnen nemen.
Trek de bossen in voor een wandeling of fietstocht. Of pak de auto naar een stad als Eindhoven. Ook de pretparken de Efteling en Toverland liggen binnen een straal van 45 minuten rijden met de auto.
De prijs is vanaf € 147,- voor een lang weekend. Exclusief bijkomende kosten.
Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner Roompot
Ga naar de website