Bijzondere Yurt aan het zwemven van 'Ottermeer'

  • Nederland
  • Noord-Brabant
  • Wouwse Plantage

Deze lichte yurt met openslaande deuren is gelegen aan het zwemven op een prachtig landgoed van maar liefst 20 hectare.

  • 1 tot 4 personen
  • Huisdieren toegestaan
  • In de natuur, Op/aan het water, Op een camping
  • Gratis Wifi

Koop als cadeau

Hier kun je de OrigineelOvernachten cadeaubon inwisselen. Meer informatie

Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon

Origineel overnachten in een Yurt aan het zwemven

Wat een heerlijk verblijf! Je voelt de natuur overdag en ‘s nachts om je heen. Je zal gaan slapen met de sterrenhemel en wakker worden met vogelgezang.
Lees meer
Toon op kaart
Termorshuizen - Yurt

Origineel omdat

  • Slapen in een authentieke Mongoolse Yurt
  • Ideaal voor natuurliefhebbers
  • Op een natuurcamping met leuke faciliteiten voor de kids
  • Op een 20 hectare landgoed met paarden en natuur

Beschikbaarheid

Selecteer een gewenste datum.

Hoe boeken?

Je kunt hier direct reserveren. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.


Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 15:00
  • Uitchecken tot 11:00
  • Aantal personen Maximaal 4 personen
  • Huisdieren Honden zijn aangelijnd welkom.
  • Parkeren Gratis op eigen terrein.
  • Wifi Gratis
  • Minimum verblijf 2 nachten

De Yurt

Een bijzonder verblijf voor 2 volwassenen en mogelijk 2 kinderen. Met een warme kachel en de mogelijkheid om de sauna aan het ven te huren blijf je ook in de herfst heerlijk warm. De Yurt heeft bij binnenkomst een houten keuken met keukengerei, grote koelkast, gasfornuisje, en waterfilter. Er is een zitgedeelte met kachel, lage tafel, 2 zitstoelen en 2 kussentjes. Het slaapdeel heeft 4 losse matrassen, een nachtkastje en een klerenkast. Er is sfeervol sanitair op 7 minuten loopafstand van de Yurt en een compost toilet op 2 minuten lopen. Er is vrijwel geen straling aanwezig op deze plek. Het beddengoed dient u zelf mee te nemen. (hoes, kussen, dons deken, dekbedovertrek en kussensloop)

Omgeving

De Yurt ligt op een prachtige locatie met veel mogelijkheden voor natuur en uitstapjes in de omgeving. De plek ligt aan de grens van België met het Belgische dorpje Essen op 7 minuten fietsen. De Kalmthoutse heide & Wouwse Plantage zijn vlakbij: Hier kan je heerlijk wandelen en fietsen. Wil je een dagje Antwerpen? Binnen 30 minuten ben je er met de trein. Een leuke tip voor een lekkere lunch en heerlijke koffie is de Torteltuin. Wil je een beetje actie met de kids? Het Klimbos in Bergen op Zoom is in de buurt. Een leuke afwisseling. Bij 'Het geheim' in Roosendaal en 'Kempengoud' in Essen kan je terecht voor biologische voeding.


Extra personen toeslag

Er geldt een toeslag bij boekingen met 2 of meer personen. Vanaf 2 personen betaal je € 40,00 per persoon per nacht extra.

Bijkomende kosten

Schoonmaakkosten Per verblijf
€ 80,-
Reserveringskosten Per verblijf
€ 20,-

Annuleringsvoorwaarden

Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:

* Tot 6 weken voor aankomstdatum van het geboekte verblijf krijg je 80 % retour incl. administratie kosten
* Tussen 6 en 1 week voor aankomstdatum krijg je 20 % retour incl. administratie kosten
* 6 Dagen voor aankomstdatum vindt er geen restitutie meer plaats.

In overleg kun je je reservering aan een andere familie overdragen. Hierbij geldt een eenmalige administratie bijdrage van € 40,-


Deze accommodatie vind je in de collecties:


Bijzondere Yurt aan het zwemven van 'Ottermeer'

  • Nederland
  • Noord-Brabant
  • Wouwse Plantage
vanaf € 110,- per nacht Prijs uitleg

Beschikbaarheid

Selecteer een gewenste datum.

Hoe boeken?

Je kunt hier direct reserveren. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.

Snelcode: 2301

Ook origineel: