
Plant Kot in een voormalige vlasfabriek
- België
- West-Vlaanderen
- Poelkapelle
Ben je toe aan een relaxweekend? Dan zit je gegarandeerd goed in dit Wellness Vakantiehuisje in Overijssel met privé sauna!
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Wellnessvakantiehuisje. Je kunt direct online boeken op hun website.
Vlakbij de huisjes kun je heerlijk varen met een fluisterbootje, electrosloep of kano. In de omheinde tuin (300m2) is er totale privacy met uitzicht op de omringende weilanden. Op het grote houten vlonderterras staat een royale loungeset met comfortabele kussens en een houten eettafel met bijpassende stoelen. Ook zijn er twee heerlijke ligstoelen aanwezig en een grote zweefparasol. Op het park zelf zijn rust, ruimte en ontspanning de sleutelwoorden. Ideaal om helemaal bij te komen!
De luxe keuken is voorzien van moderne apparatuur zoals een koelkast met vriesvak, 4-pits gasstel, vaatwasmachine, combi oven/magnetron, waterkoker en een Senseo apparaat. De sfeervolle woonkamer heeft openslaande tuindeuren naar het terras en is voorzien van een royale hoekbank, 4-persoons eethoek, grote flatscreen tv, dockingstation (voor Ipod/Iphone of MP3) en een gezellige houtkachel (de studio’s uitgezonderd). In de studio’s is er een gezellige zit/slaapkamer met boxspringbed. In de huisjes voor vier personen is er een ouderslaapkamer aanwezig met 2-persoons boxspring en vaste kastenwand. De tweede slaapkamer heeft twee losse 1-persoons boxspringbedden. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Het kleinschalige vakantiepark ligt in Nationaal Park Weerribben-Wieden. Even verderop in Giethoorn kun je een bootje huren om lekker te varen door de mooie omgeving. Ook zijn er vele fiets- en wandelroutes in de omgeving. Fietsen huren kan bij de accommodatie.
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Wellnessvakantiehuisje. Je kunt direct online boeken op hun website.