Trek-in

  • Nederland
  • Utrecht
  • Nieuwegein

De Trek-in is ontworpen door studenten van de Technische Universiteit Eindhoven. Deze Rolls Royce onder de Trekkershutten is een duurzame en luxe kampeergelegenheid in een bijzonder strak design.

  • 2 tot 4 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Op een camping
  • Gratis Wifi

Overnachten in een duurzame design Trekkershut

Overnachten in een Trekkershut? Wat is daar nu origineel aan vraag je je misschien af? Nou dat zullen we je vertellen! Want er is namelijk ook een hele hippe Trekkershut… de Trek-in. De Trek-in is een prijswinnende accommodatie (Wood Challenge), volledig gebouwd van duurzame en hergebruikte sloopmaterialen. Elke Trek-in is voorzien van een certificaat waarin wordt aangegeven wat de herkomst is van de gebruikte materialen. Je slaapt dus gegarandeerd in een unieke accommodatie.
Lees meer
Toon op kaart
Stichting Trekkershutten - Trek-in

Origineel omdat

  • Luxe kampeergelegenheid
  • Mooie Trekkershut van duurzaam design
  • Ontworpen door studenten TU Eindhoven
  • Op diverse locaties in Nederland

Beschikbaarheid

Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner.
Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Trekkershutten.nl. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website

Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 15:00
  • Uitchecken tot 10:00
  • Aantal personen Maximaal 4 personen
  • Huisdieren Niet toegestaan
  • Parkeren Gratis
  • Wifi Hangt af van de locatie
  • Minimum verblijf 1 nacht

De Rolls Royce onder de Trekkershutten

Het ontwerp doet enigszins denken aan een tent en zorgt voor een echte natuurbeleving. Maar qua luxe heeft het weinig meer met kamperen te maken! Er zijn 2 slaapnissen met ieder een 2-persoonsbed, een slaapbank, een zitgedeelte. Een keukenblok met 2- of 3-pitsfornuis en koelkast. Een badkamer met douche, toilet en wasbak en zelfs een berging op de veranda. Ook warm water, verwarming en elektriciteit ontbreken niet. Het strakke en hippe uiterlijk van de Trek-in is ook binnenin doorgevoerd.

Trek-in Junior

De Trek-in heeft ook een zusje, de Trek-in Junior. Deze kleinere en eenvoudige variant is gebouwd vanuit dezelfde duurzaamheidgedachte als de eerste duurzame Trekkershut, met een vergelijkbaar innovatief design. Ook de natuurbeleving vanuit de hut wordt weer gecreëerd door grote glazen wanden. De Trek-in Junior heeft een tweepersoons hoogslaper en een zithoek die omgevormd kan worden tot tweepersoons slaapbank. Daarnaast is ze uitgerust met een keukenblok en toilet. Ook deze duurzame Trekkershut is gebouwd van duurzame en sloopmaterialen.

Otto de Ooievaar

De Trek-in heeft haar eigen mascotte, Otto de Ooievaar. Otto laat de kinderen op een leuke, informatieve manier kennismaken met duurzaamheid en de natuur.

Origineel Overnachten

Vanaf Eur 70,- per nacht. De Trek-ins zijn te vinden op diverse locaties in Nederland.


Trek-in

  • Nederland
  • Utrecht
  • Nieuwegein
vanaf € 140,- per nacht Prijs uitleg Op basis van 2 personen

Beschikbaarheid

Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner.
Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Trekkershutten.nl. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website
Snelcode: 0321

Ook origineel: