
Ingerichte Strandtent
- Nederland
- Zeeland
- Renesse
Even weg van alle drukte in dit privéparadijs aan het strand van Noordwijk. Bij Vesper Hotel word je echt in de watten gelegd!
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Booking.com. Je kunt direct online boeken op hun website.
De mooiste kamers zijn de suites. Deze hebben allemaal uitzicht op zee. Sommige met eigen balkon en andere met eigen tuin. Wil je helemaal uitpakken? Kies dan voor de Terrace Suite of Grand Vesper Suite: deze kamers hebben zelfs een eigen spa badkamer!
‘s Ochtends kun je binnen of buiten op het terras genieten van een luxe ontbijt. Het hotel heeft ook een à-la-carte restaurant, direct aan het strand van Noordwijk. Tijdens je verblijf bij Vesper kun je ook gratis gebruiken maken van het zwembad, stoomruimte, bubbelbaden en de fitnessfaciliteiten bij het Azzurro Wellness Centre.
Dit hotel ligt aan zee dus je zal tijdens je verblijf niet ver hoeven te lopen om naar het strand te gaan. In Noordwijk aan Zee zijn veel leuke strandtentjes om te lunchen, borrelen en dineren. Daarnaast kun je hier heerlijk uitwaaien. Noordwijk is ook een leuk stadje om te ontdekken en te winkelen. En mocht je een dagje weg willen, dan ben je zo in Den Haag.
Prijs vanaf € 150,- voor een Classic kamer.
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Booking.com. Je kunt direct online boeken op hun website.