
Abdijhotel
- Nederland
- Limburg
- Kerkrade
Werelds overnachten in Hotel Bazar in Rotterdam
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Booking.com. Je kunt direct online boeken op hun website.
Hotel Bazar is kleurrijk en warm. De kamers zijn ingericht in Oosterse, Afrikaanse en Zuid-Amerikaanse stijl. In alle kamers is een minibar en een televisie aanwezig. Enkele kamers hebben een balkon. De eigen badkamer heeft een bad of een douche. Je hebt de keuze uit een standaard tweepersoonskamer, een tweepersoonskamer met twee aparte bedden, een comfort tweepersoonskamer (dit is de meest ruime kamer, welke beschikt over een kingsize bed) en een eenpersoonskamer.
Hotel Bazar ligt in een creatief, cultureel deel van Rotterdam. Er is altijd leven in de brouwerij. Museum Boymans en de Kunsthal liggen op loopafstand. Binnen een straal van anderhalve kilometer vind je ook het winkelgebied Blaak en de oude haven. Het is hier gezellig pimpelen en mensen kijken op de vele terrasjes. Ook hotspots als de Euromast, De Kuip, Diergaarde Blijdorp en het Plaswijckpark liggen vlakbij.
Prijs vanaf € 85,- per nacht op basis van twee personen. Voor een extra volwassene geldt een toeslag van € 20,- per nacht voor het gebruik van een extra bed. Het maximum aantal extra bedden in een kamer is één. Dit dient vooraf aangevraagd te worden.
Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Booking.com. Je kunt direct online boeken op hun website.