Slapen in een sprookjesachtig Hobbithuisje

  • België
  • Ardennen
  • Luxemburg
5,0 / 5 (9 beoordelingen)

Overnachten in een eco- sprookjes- knibbelknabbelknuisje natuurhuisje in Durbuy (Belgische Ardennen).

  • 1 tot 2 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • In het bos, In de natuur
  • Geen Wifi

Koop als cadeau

Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon

Origineel overnachten in een Hobbithuisje in de Belgische Ardennen

Een bijzonder huisje voor één of twee personen, zoals je nog nooit hebt gezien. Aan het bos uitkijkend over de Ardennen in de gemeente Durbuy.
Lees meer
Toon op kaart
Boda - Hobbithuisje

Origineel omdat

  • Dit eco-, sprookjes-, anders dan anders-, knibbelknabbelknuisje natuurhuisje is ‘one of a kind’
  • Het huisje ook wel het Hobbithuisje wordt genoemd
  • Dit huisje is gemaakt van leem, strobalen, autobanden en gekleurd glas
  • Je zit hier aan het bos en kijkt uit over de Ardennen

Beschikbaarheid & prijs

Kies jouw gewenste aankomstdatum:

Hoe boeken?

Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.


Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 16:00
  • Uitchecken tot 11:00
  • Aantal personen Maximaal 2 personen
  • Huisdieren Niet toegestaan.
  • Parkeren Gratis.
  • Wifi Geen wifi.

Het Hobbithuisje

Een uniek verblijf met lemen muren, autobanden, strobalen en gekleurd glas. Klein en fijn, rond als een iglo, koel in de zomer en warm in de winter. Er is een kachel om op te koken en een efficiënt kookvuur buiten. Alles aan potten, pannen, borden en bestek is aanwezig. Er is een composttoilet naast het huisje en iets verder een douche en koelkast waar ook een stopcontact is. Je verlicht het huisje met waxinekaarsje. Er is een twee persoons bed en een 1 persoons bed (al blijft het hobbithuisje voor maximaal twee personen). Ze zijn ovaal 2.40 en 2.60 lang, voor lange hobbits zeg maar. Ook in de winter heel goed warm te stoken en heerlijk licht door de lichtkoepel.

Omgeving

Het hobbithuisje staat aan het bos uitkijkend over de Ardennen in de gemeente Durbuy, waar je nachts de sterren echt kunt zien.


Reviews. Echte gasten, echte ervaringen.

5,0 / 5
Originaliteit 5,0
Ligging 5,0
Interieur 4,9
Hygiëne 4,9
Contact met de verhuurder 5,0
Benjamin Hes verbleef in februari 2026
5,0

Wij hebben een bijzonder en leuk verblijf gehad in het hobbithuisje. De plek zelf is prachtig en erg rustig gelegen in de natuur, wat het een fijne locatie maakt om even echt te onthaasten. Het concept van het huisje – eenvoudig leven met weinig prikkels en verlichting met kaarsen – geeft het verblijf een unieke sfeer en maakt het echt een andere ervaring dan een standaard vakantiehuisje.
De ontvangst was vriendelijk en de omgeving is erg mooi om te wandelen en tot rust te komen. 👌

Originaliteit 5,0
Ligging 5,0
Interieur 5,0
Hygiëne 5,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder
Heidy Otgaar verbleef in maart 2026
5,0

In 1 woord GEWELDIG!!!!
Lekker basic.
Heerlijk tot rust gekomen.
FANTASTISCH gewoon.

Originaliteit 5,0
Ligging 5,0
Interieur 5,0
Hygiëne 5,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder
Kim en Jasper verbleef in februari 2026
5,0

Onvergetelijke ervaring! Het zelfgebouwde huisje is met zoveel liefde voor de natuur gemaakt. Knus en gezellig ingericht. Het geeft voldoening om zelf je hout te hakken, de kachel aan te steken en er vervolgens op te koken! Warm onthaal door de host. In de buurt is er vanalles te ontdekken. Absolute aanrader!

Originaliteit 5,0
Ligging 5,0
Interieur 5,0
Hygiëne 5,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder

Annuleringsvoorwaarden

Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:

Annuleringskosten: 35% tot twee maanden van te voren, tot een maand tevoren 50% en daarna 100%.


Deze accommodatie vind je in de collecties:


Slapen in een sprookjesachtig Hobbithuisje

  • België
  • Ardennen
  • Luxemburg
5,0 / 5 (9 beoordelingen)

Beschikbaarheid & prijs

Kies jouw gewenste aankomstdatum:

Hoe boeken?

Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.

Snelcode: 0266

Ook origineel: