Tiny house aan bosrand

  • Nederland
  • Drenthe
  • Zuidwolde
beoordeling 4,8 / 5 (1 beoordeling)

Dit Tiny house is geschikt voor maximaal 4 personen. Het is een leuk, klein knus huisje met uitzicht op het bos. Het Huisje heeft een keukentje met kookplaatje.

  • 2 tot 4 personen
  • Huisdieren toegestaan
  • In de natuur, Op een camping
  • Gratis Wifi

Koop als cadeau

Hier kun je de OrigineelOvernachten cadeaubon inwisselen. Meer informatie

Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon

Zwarte water met boszicht

Het Tiny house staat op een kleinschalige en kindvriendelijke familie camping op de grens van Drenthe en Overijssel. Op deze camping verhuurt Marijke dit knusse Tiny house.
Lees meer
Toon op kaart
Kapperthuisjes - Zwarte water

Origineel omdat

  • Bijzonder overnachten in een Tiny House
  • Met uitzicht op het bos
  • Gelegen op een gezellige minicamping

Beschikbaarheid

Selecteer een gewenste datum.

Hoe boeken?

Je boekt direct bij de eigenaar.


Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 15:00
  • Uitchecken tot 11:00
  • Aantal personen Maximaal 4 personen
  • Huisdieren Toegestaan.
  • Parkeren Gratis
  • Wifi Gratis
  • Minimum verblijf 2 nachten

Het Tiny House

Het Tiny Huisje is geschikt voor maximaal 4 personen. Het is een leuk, klein knus huisje met uitzicht op het bos. Het Tiny house heeft een keukentje met kookplaatje. Een complete inventaris lijst is aanwezig. Nachtrust vinden wij erg belangrijk. Er is geen douche en toilet in het huisje. Op de camping zijn 2 sanitair gebouwtjes aanwezig. Dekbedden en kussens zijn aanwezig. Dekbedovertrekken, handdoeken en theedoeken dien jezelf mee te nemen. Bij aankomst dien je je te melden bij de receptie hier betaal je ook je toeristen belasting van €4.-per dag per persoon. In dit bedrag zit o.a. gebruik zwembad, afval containers, hondspeeltuin in verwerkt. Neem je een hond mee betaal je bij de receptie € 2,50 per dag.

Omgeving

Vanaf de camping kun je makkelijk leuke uitstapjes maken in de omgeving. Bijvoorbeeld: Dierentuin Emmen, Attractiepark Slagharen of de leuke dorpjes Echten, Dwingeloo of Giethoorn of een wat grotere stad als Assen, Hoogeveen en Groningen. Zodra je de camping af loopt heb je vele mooie fietsroutes en wandelpaden langs weilanden, door het bos of langs vele vennetjes waar je een aantal Schotse hooglanders kunt bewonderen en wie weet zie je ook wel een das lopen. Op de camping zelf is er voldoende te doen en toch heb je ook de rust.


Bijkomende kosten

Schoonmaakkosten Per verblijf
€ 25,-
Huisdier Per nacht
€ 2,50

Optioneel bij te boeken

Toeristenbelasting Per persoon
€ 4,-
Bij aankomst dien je je te melden bij de receptie hier betaal je ook je toeristen belasting van €4.-per dag pp in dit bedrag zit o.a. gebruik zwembad, afval containers, hondspeeltuin in verwerkt. Neem je een hond mee betaal je bij de receptie €2.50 per dag.

Reviews

4,8 / 5
Originaliteit 5,0
Ligging 4,0
Interieur 5,0
Hygiëne 5,0
Contact met de verhuurder 5,0
Debby Verbleef in mei 2023
4,8

We hebben genoten in het Tiny house. Leuke camping met lekkere verse broodjes 's ochtends. Lekker gegeten in het restaurant op de camping.

Originaliteit 5,0
Ligging 4,0
Interieur 5,0
Hygiëne 5,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder
Reactie van verhuurder

Dank je wel voor je mooi reactie 🌸🌸🌸 En dank je wel voor je fijne app wisseling.

Annuleringsvoorwaarden

Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:

Annuleringen tot een week voor aankomst 75% terug alles daarna 50% eventueel in overleg datums verzetten.


Deze accommodatie vind je in de collecties:


Tiny house aan bosrand

  • Nederland
  • Drenthe
  • Zuidwolde
beoordeling 4,8 / 5 (1 beoordeling)
vanaf € 75,- per nacht

Beschikbaarheid

Selecteer een gewenste datum.

Hoe boeken?

Je boekt direct bij de eigenaar.

Snelcode: 1325

Ook origineel: