Bijzondere Buitenkamer
- Nederland
- Limburg
- Mook
Een huisje klein van stuk, maar groot in beleving doordat alles is gericht op rust, overzicht en aandacht. Het nodigt uit tot stilte, lezen, schrijven en buiten zijn.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Kies jouw gewenste aankomstdatum:
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Een klein, kleurrijk houten huisje dat vrij in het weiland staat en meteen een gevoel van rust en beschutting geeft. Binnen is alles compact maar slim ingericht, met een zitje en een eet‑ of schrijftafeltje, en daarachter een aparte bedstee die zorgt voor een fijne slaapplek. Via de deur loop je zo het terras op, waar je uitkijkt over het land en volop buiten kunt zitten. Het huisje heeft elektra en wordt verwarmd met een elektrische radiator, zodat het snel behaaglijk is. Voor sanitair en het kleine keukentje ga je even naar de boerderij, wat het verblijf een beetje avontuurlijk houdt. Met voldoende dekens en de mogelijkheid om buiten een kampvuurtje te maken, is het huisje een overzichtelijke en knusse plek te verblijven middenin de natuur.
De omgeving van nodigt uit om op een rustige manier naar buiten te gaan en de Achterhoek te ervaren. Vanuit het erf loop of fiets je zo het landschap in, waar afwisselend bossen, weilanden en zandpaden zorgen voor stilte en ruimte. Het gebied is bij uitstek geschikt om lange wandelingen of ontspannen fietstochten te maken, zonder vaste planning. Op warme dagen kun je terecht bij een natuurlijk meertje in de buurt om te zwemmen en af te koelen. Wie iets meer wil zien van de omgeving kan kleine dorpen bezoeken of een historische fietsroute volgen, terwijl anderen juist op het erf blijven voor het spotten van vogels, het luisteren naar geluiden in de schemering of het simpelweg buiten zijn. Alles kan hier in een rustig tempo.
Gezellig aanschuiven aan een heerlijke vegetarische maaltijd. Op het krijtbord op de deel staat aangekondigd wanneer dit mogelijk is.
Een heerlijke sauna-ruimte staat ter beschikking voor onze gasten, met een droge sauna waar je ook kunt opgieten, een infrarood sauna, stortemmer, stortdouche, rustbed, zonnehemel, voetenbadje. €14 voor 1 persoon, €20 voor 2 personen voor 2 uur, voor elke persoon vanaf 2 €10 met een maximum van €50. Voor €7,50 is er een badjas te huur of een hamam-pakket (3 handdoeken (waarvan 1 omslag-) in verschillend formaat + slippers. Reserveren kan ter plaatse.
Speciaal voor gasten is er een winkeltje met vooral biologische producten. We hebben koffie, kruidenthee’s, (diepvries spelt)brood en allerlei broodbeleg, muesli, eieren, aardappelen, rijst, granen, pasta, linzen, olijfolie, rijstemelk, vruchtensappen, bio-wijn, chips, suikervrije koekjes en chocolade enzovoorts; groenten, fruit en (geiten)kaas in beperkte mate.
Er is een kleine collectie boeken te leen, om te lezen als je hier bent. Heb je zelf een leuk boek uitgelezen en wil je het niet meer meenemen dan kun je hem hier achter laten voor een volgende gast en zelf weer een andere roman meenemen (graag even opletten: gestempelde boeken willen we graag hier houden).
Op het grasveld achter de boerderij hebben we een vuurschaal waar, bij niet te veel wind, een gecontroleerd kampvuurtje gemaakt kan worden. Voor kinderen is het leuk om stokbroodjes te maken van brooddeeg, met een knakworst o.i.d. erin. Je mag zelf hout sprokkelen in de omliggende bossen, er is ook hout te koop voor €5,- per mand of je mag zelf je kachelhout meenemen. Geverfd afvalhout mag niet worden gebruikt.
Voor onze gasten hebben wij een beperkt aantal eenvoudige dames en heren fietsen te huur à €10,- per dag. Ook 2 goede en lage instap e-bikes: €30,- per dag. Wanneer je meer dan één dag een fiets huurt wordt het goedkoper.
De prijs is inclusief gas, water, elektra, wifi, linnen en eindschoonmaak.
Er geldt een toeslag bij boekingen met 2 of meer personen. Vanaf 2 personen betaal je € 15,00 per persoon per nacht extra.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
Indien huurder na betaling de datum wenst te wijzigen van de accommodatie kan dit tot uiterlijk 4 weken voor de aankomstdatum. Verhuurder zal trachten een alternatieve datum voor huurder te zoeken en vraagt hiervoor € 25,- administratiekosten, exclusief 9% btw.
Indien geen passende alternatieve datum door verhuurder kan worden voorgesteld, gelden de volgende annuleringsvoorwaarden:
* Bij annulering tot 4 weken voor aankomstdatum is 10% van het totale factuurbedrag verschuldigd.
* Annulering of wijziging tot 3 weken voor aankomstdatum: 25 % van het totale factuurbedrag.
* Annulering of wijziging tot 2 weken voor aankomstdatum: 50% van het totale factuurbedrag.
* Annulering of wijziging vanaf 2 weken voor aankomstdatum: 100% van het totale factuurbedrag. Dit geldt ook voor het niet komen opdagen of het vervroegd afbreken van het verblijf.
Indien na wijziging reservering naar een latere datum alsnog wordt overgegaan tot annulering is de oorspronkelijke aankomstdatum geldend voor de annuleringsvoorwaarden. In uitzonderlijke gevallen kan verhuurder bekijken of een andere oplossing mogelijk is.
Indien de verhuurder in uitzonderlijke omstandigheden de reeds bevestigde reservering moet annuleren, zal de huurder hiervan op de hoogte worden gebracht en zal het reeds betaalde bedrag terugbetaald worden. De huurder heeft niet meer of ander recht dan het terugvorderen van dit bedrag. Verhuurder zal, indien gewenst, zijn best doen om vervangende accommodatie te vinden.
Kies jouw gewenste aankomstdatum:
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.