Slapen in een sixties hotel aan zee
- Nederland
- Zeeland
- Breskens
Je eigen hotelsuite mét sauna op 4 meter hoogte in een eeuwenoude eik.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Kies jouw gewenste aankomstdatum:
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Dit moet je echt eens meemaken… Overnachten in een privé hotelsuite, maar dan op 4 meter hoogte in een eeuwenoude eik. Je verblijft in een ruime hotelkamer met luxe boxspring, een ruime badkamer met Finse sauna en een geweldig dakterras… en dat alles in een boom! Na de auto op het ruime parkeerterrein te hebben geparkeerd wandel je door een beukenlaan naar de meeste luxe boomhut van Europa. Je schuift bij binnenkomst de enorme pui open en stapt op het dakterras om te genieten van het uitzicht. Opeens klinken die vogels wel heel dichtbij en misschien is de uil ook zojuist ingecheckt. In de avond staar je vanuit het bed door de grote lichtkoepel naar het bladerendek en de sterrenhemel om vervolgens heerlijk weg te dromen. De volgende ochtend, na een heerlijke overnachting, geniet je van de privé sauna om vervolgens te constateren dat er een mand met veel heerlijks is bezorgd.
Dorien ging voor ons een nachtje proefslapen in deze luxe Boomsuite met sauna in Noord-Brabant. Dorien: "Hoeveel mazzel kun je hebben!? Zo’n prachtige plek en dan ook nog eens heerlijk weer! Mooie omgeving, fijne sauna (ja, in de boomhut) super ontbijt, en zo kan ik nog wel even doorgaan. In één woord fantastisch! Wel een tip voor iedereen die gaat en nog net iets meer te besteden heeft: boek die late check-out! Die twee uur extra zijn echt de moeite waard."
Dit fijne onderkomen staat op 2.5 hectare inspirerend landschap. Midden in het groen, met bossen, wandelpaden en vooral rust om je heen. Op vijf minuten wandelen sta je al bij het indrukwekkende Kasteel Heeswijk, zeker een bezoek waard. Vlakbij vind je ook Natuurtheater de Kersouwe, de Kilsdonkse Molen en de oudste abdij van Nederland: Abdij van Berne. Voor de actievelingen onder ons zijn er volop mooie wandel- en fietsroutes door het Aa‑dal en de omliggende natuurgebieden. Drankje doen of lekker een hapje eten? In de buurt vind je gezellige cafés, fijne eetadresjes en zelfs meerdere sterrenrestaurants. Genoeg te ontdekken dus, of je nu van natuur, cultuur of bourgondisch genieten houdt.
De prijs is inclusief ontbijt en gebruik van de sauna.
Heb het als heel verrassend ervaren.
En vond de privacy heel fijn.
Contact met de verhuurder was precies goed.
En onze ontbijtjes waren heel royaal en goed verzorgd.
Voor mij was het verblijf een die zeker in mijn geheugen zal blijven.
Eigenlijk was alles gewoon in één woord fantastisch! Echte aanrader.
Het was fantastisch!
Aan een annulering tot 2 weken voor aankomst zijn geen kosten verbonden; wij hopen dat je snel een nieuwe datum prikt, jouw reserveringsbedrag kan blijven staan. Bij annulering binnen 2 weken voor jouw geplande verblijf brengen wij het volledige reserveringsbedrag in rekening. Dit geldt ook bij het niet komen opdagen of het afbreken van het verblijf.
Kies jouw gewenste aankomstdatum:
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.