
Stoere werkplaats (rolstoelvriendelijk)
- Nederland
- Noord-Holland
- Weesp
Oud van buiten maar nieuw van binnen! Overnacht in een retro trailer in duinen van Bloemendaal aan Zee.
Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner Camping De Lakens
Ga naar de websiteDeze ‘airstream’ caravans zien eruit alsof ze zo uit de jaren vijftig zijn weggelopen. Toch zijn ze spiksplinternieuw. Bij binnenkomst waan je jezelf in de luxe van deze tijd. Camping De Lakens ligt op slechts 200 meter van het brede Bloemendaalse strand. Hier is het heerlijk uitwaaien, luieren of zwemmen.
Binnen in de Retro Trailer vind je een aparte tweepersoonsslaapkamer. En in de woonkamer kun je ook nog een bank omtoveren tot een tweepersoonsbed. De Retro Trailer is dus uitermate geschikt voor gezinnen met kinderen of voor als je ‘cosy’ met z’n tweetjes een bijzonder plekje zoekt. Je hebt de beschikking over een luxe keuken met een extra grote koelkast (zoals de Amerikanen dat gewend zijn). Alle standaard keukeninventaris is natuurlijk aanwezig maar ook een Nespresso koffieautomaat en een combi-magnetron ontbreken niet. In de woonkamer vind je de eettafel en een luxe loungehoek. Vanaf de loungebank kun je comfortabel televisie kijken of genieten van een sfeervol muziekje vanuit de aanwezige i-Pod dockingstation.
Alsof dit nog niet alles is ontvang je bij aankomst in de Retro Trailer een welkomstpakket van de gastvrouw op de camping. De bedden zijn opgemaakt, de handdoeken liggen klaar en je krijgt van maandag t/m zaterdag de lokale ochtendkrant bezorgt. En terwijl jij dan geniet van een kopje koffie in de ochtendzon en je klaarmaakt voor een heerlijke stranddag staat je bijzondere accommodatie op de achtergrond te ‘shinen’ in de zon.
De retro trailer staat op Camping De Lakens, in de duinen van Bloemendaal aan Zee. De loopt dus zo naar het strand toe. In Bloemendaal aan Zee kun je lekker wandelen, zonnen, surflessen nemen of genieten bij een van de vele strandtenten. Vanaf Bloemendaal is het ook niet ver naar Haarlem of Amsterdam, leuk voor een dagje shoppen.
Prijs vanaf €362,- voor een weekend, €309,- voor een midweek of €502,- voor een week.
Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner Camping De Lakens
Ga naar de website