
Voormalige cementtanker met sauna en bootje
- Nederland
- Noord-Holland
- Amsterdam
Pure ontspanning in een klassieke stolpboerderij, volledig privé, ultiem genieten met luxe sauna en spa.
Hier kun je de OrigineelOvernachten cadeaubon inwisselen. Meer informatie
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je kunt hier direct reserveren. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Kom genieten van een heerlijk ontspannen verblijf voor 2 personen waar je echt even helemaal tot rust zal komen. De accommodatie bevat een comfortabel tweepersoonsbed, gezellige zithoek met een fraaie haard en alle wellnessfaciliteiten in één ruimte. Bij ontspanning hoort lekker eten en drinken! Koffie, cappuccino en thee kun je altijd gratis zetten en in de minibar vind je (tegen betaling) diverse drankjes, met en zonder alcohol. Wil je er een borrelplankje bij? Kaas, vlees of bittergarnituur: we maken het vers voor je klaar. Welke muziek jullie fijn vinden, weten wij niet. Terwijl dat wel bijdraagt aan de complete wellness-ervaring! Daarom hebben we een Sonos-geluidsinstallatie aangelegd, waarop je een eigen muziekdrager via wifi kunt aansluiten. Uiteraard zorgen we voor optimale kwaliteit en hygiëne. Het water wordt ontkalkt via een professioneel systeem en de spa bevat een geavanceerd filtersysteem, met zandfilter en automatisch doseersysteem voor de pH-waarde. Voor schoonhouden gebruiken we een stoomreiniger.
Tijdens je verblijf kun je genieten van een heerlijke massage door een professionele masseuse. Kies uit heerlijke ontspanningsmassages van 20 tot 50 minuten of een relaxte hot stone massage! Als je hier interesse in hebt, geef dit dan bij het reserveren aan in het 'Bericht aan de verhuurder'. De gastheer of gastvrouw neemt na de bevestiging contact met je op om de mogelijkheden van de massages met je te bespreken. Dit is afhankelijk van de beschikbaarheid van de masseuse. We kunnen dus niet garanderen dat je een massage kunt boeken op de geselecteerde dag.
Deze Bed & Wellness is gelegen in het pittoreske Nieuwe Niedorp, gelegen tussen Schagen, Medemblik, Hoorn en Alkmaar, dicht bij de stranden van Egmond tot Callantsoog.
handdoeken, bedlinnen en ochtendjassen
Er geldt een toeslag bij boekingen met 3 of meer personen. Vanaf 3 personen betaal je € 100,00 per persoon per nacht extra.
We hebben een nacht geslapen in dit prachtige plekje, echt even in een bubbel samen met elkaar weg van alles. De ruimte is mooi ingericht en Gerda en Hans zijn ontzettend gastvrij, zeker een aanrader!
We werden warm ontvangen en hebben heerlijk genoten van onze overnachting! Zeker aan te raden voor een romantisch uitje.
Dank jullie wel voor deze mooie review. Daar waar wij wat aan kunnen doen is gelukkig 100% goed.
Heerlijk plekje om even tot rust te komen. En Hans en Gerda zijn ontzettend gastvrij ze staan altijd voor je klaar.
Voor gasten zoals jullie, is dat zeker geen probleem. Bedankt voor deze mooie review.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
Er vindt geen restitutie plaats bij annuleren, verplaatsen kan, in het redelijke, in overleg met de verhuurder.
Sluit zelf een annuleringsverzekering af voor onvoorziene omstandigheden.
Selecteer een gewenste datum.
Je kunt hier direct reserveren. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.