
Yurt
- Spanje
- Granada
- El Padul
Logeren in een Yurt is een pure belevenis. Het is de perfecte manier om te onthaasten. De Yurt ziet er van buiten heel authentiek uit, maar is van binnen een oase van rust én comfort.
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de eigenaar.
In de Yurt zijn 6 bedden aanwezig en 2 kamerschermen om de gewenste privacy te creëren. In de Yurt zit een keuken met koelkast en vriezer, koffiemachine, waterkoker, servies en pannen en overig keukengerei. Voor de frisse dagen is er is een houtkachel die je lekker kunt aansteken en een steenoven waarop men kan koken en waarin een pizza bereid kan worden. Samen rond de kachel, contact met elkaar, luisteren naar de wind of regen op het dak. Een tafel met passend bankje en comfortabele stoelen ontbreken uiteraard niet. Bij lekker weer kun je lekker buiten zitten. De Yurt is op elektriciteit aangesloten. Bij de Yurt is op 10 m afstand een bijgebouw met daarin een luxe douche, toilet en een wastafel. Ook is er een barrelsauna op het terrein aanwezig waar je privé gebruik van kunt maken.
De plek is goed te bereiken en ligt in een groene en weidse omgeving met een fantastisch uitzicht op natuurgebied de Reutummer Weuste. Vanaf het erf kun je prachtig het natuurgebied in wandelen of fietsen. Nabij gelegen dorpen als rustiek Vasse, gezellig Tubbergen en het historische kunststadje Ootmarsum bevatten veel moois wat de moeite zo waard is. In onze receptie hebben we verschillende wandel- en fietsroutes van de omgeving. Op het eigen terrein faciliteren wij bezinnende activiteiten op maat. Denk hierbij aan yoga, een klankschaalconcert of individuele klankschaalmassage, ontspanningsmassages, ademhalingstraining etc. Achter de Yurt is een blotevoetenpad met een natuurvijver waar je lekker weg kunt mijmeren. Op de locatie van het Rusttheater is een kruiden- en moestuin en eetbare wal aanwezig.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
7 dagen voor aankomst gratis annuleren. Daarna vindt er geen restitutie meer plaats.
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de eigenaar.