Je eigen Eiland Glamping met hottub en boot in de Vinkeveense Plassen

  • Nederland
  • Utrecht
  • Vinkeveen
4,5 / 5 (3 beoordelingen)

Een unieke locatie, met aan twee kanten helder water om te zwemmen, varen, suppen of vissen. Nagloeien in de houtgestookte hottub en heerlijk barbecuen. Dit is een waar paradijsje aan de Vinkeveense Plassen!

  • 1 tot 6 personen
  • Huisdieren toegestaan
  • In de natuur, Op/aan het water
  • Geen Wifi

Koop als cadeau

Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon

Bijzonder overnachten op privé Eiland Glamping, met hottub en eigen boot aan de Vinkeveense Plassen

Ervaar het ultieme eilandgevoel op de Vinkeveense Plassen Even helemaal weg van de drukte: vakantie vieren op je eigen eiland, midden in de natuur. Deze unieke legakker, een langwerpig eiland ontstaan uit de geschiedenis van het veensteken, ligt op een van de mooiste plekken van de Vinkeveense Plassen. Hier geniet je van het helderste water van Nederland, adembenemende zonsondergangen en een ongekend gevoel van rust en vrijheid. De locatie is uitstekend bereikbaar. Je parkeert gratis bij het Kloosterplein, waar ook de boot ligt en een supermarkt en bushalte om de hoek zijn. Vanaf daar vaar je in ongeveer 15 minuten door een prachtig, oer-Hollands landschap naar de legakker aan de Gemeenlandsvaart, met vrij uitzicht op natuur. Je wordt gebracht en ter plekke wegwijs gemaakt. Op het eiland staat een sfeervolle blokhut voor twee personen (eventueel met een kind tot 10 jaar). Daarnaast is er ruimte voor een tweepersoonstent. De basisprijs geldt tot vier personen; tot maximaal zes personen kan een extra tent worden geplaatst (€17 p.p. per nacht). In totaal beschik je over circa 500 m² privéruimte. Naast de blokhut ligt een groot vlot met ligstoelen, waar je eindeloos over het water uitkijkt. Er is een stabiele boot beschikbaar om de omgeving te verkennen, aan te leggen bij zandeilanden, waar ook speelstandjes zijn, of even het dorp in te varen voor een drankje bij gezellige cafés. De accommodatie is volledig zelfvoorzienend en van alle gemakken voorzien: een binnen- en buitenkeuken, BBQ, koelkast, warme buitendouche en kraanwater (via grote jerrycans). Stroom wordt opgewekt met zonnepanelen (12V). Voor ontspanning en plezier zijn er surfboards, een kano, buitenspeelgoed en een kleine trampoline. Ook voor vissers is dit een waar paradijs. ’s Avonds gaan de lampjes aan en geniet je van de stilte bij de buitenkachel of vanuit de houtgestookte hottub, onder de sterren en de maan. Houd wel rekening met de buren op nabijgelegen eilanden: over water draagt geluid ver. Feesten en groepen jongeren zijn niet toegestaan. Deze plek is bedoeld voor rust, natuur en echte quality time.
Lees meer
Toon op kaart
Gonggrijp - Eiland glamping Vinkeveen

Origineel omdat

  • Privé eiland met Glamping aan de Vinkeveense Plassen
  • Optioneel: Kunstles op maat - speksteen snijden - aquarel - fotografie - video en mixed-media
  • Een unieke locatie, met aan twee kanten helder water om te zwemmen, varen, suppen of vissen
  • Boek optioneel de hottub erbij

Beschikbaarheid

Selecteer een gewenste datum.

Hoe boeken?

Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.


Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 15:00
  • Uitchecken tot 11:00
  • Aantal personen Maximaal 6 personen
  • Huisdieren Toegestaan
  • Parkeren Gratis
  • Wifi geen, wel goeie ontvangst via mobile of hub.
  • KINDEREN Deze locatie is omgeven door water. Zwemdiploma's of zwemvestjes /toezicht worden met klem geadviseerd.
  • HOTTUB De hottub wordt bij (optionele) boeking goed schoongeschrobt en van vers (natuur) water voorzien
  • LINNENGOED Linnengoed en handdoeken worden door de gasten zelf meegenomen
  • ELEKTRA Er kan gebruik gemaakt worden van 12 volt stroom, via zonnepanelen, voor opladers van iPhones en iPads is dat voldoende. Koffie zetten met de hand.

EILAND GLAMPING

Op het eiland staat een blokhut voor 2 volwassenen + eventueel een kind. Je verblijft hier op een unieke locatie, met aan twee kanten helder water om te zwemmen, varen, suppen of vissen. Nagloeien in de houtgestookte hottub en heerlijk barbecuen. De sfeervolle blokhut is voorzien van een binnen-en buitenkeuken, spelletjes, boeken en kaarsen. Als het donker wordt branden buiten overal lichtjes. Bij meer dan 2 volwassenen is aangrenzend deel bij te huren met daarop een superleuke retro vouwwagen en een de Waard tent. Er is een warme buitendouche en een toilet. Er is 12V Stroom van zonnepanelen, een koelkastje, buitenkeuken en overdekte pergola. Dekbedden, kussens en bedden zijn aanwezig evenals kookgerei, servies en een perculator. Verder zijn er 2 sup(surf)boards, waarvan een met zeil. Naast de blokhut ligt een groot vlot met uitzicht op natuur en ondergaande zon en een hangmat tussen de bomen aan de waterkant. Voor grote jerrycans water wordt gezorgd. Kortom, alles is aanwezig voor een heerlijk verblijf!

BLOKHUT EN TENT

De vanaf prijs tot 4 personen die gehuisvest kunnen worden in blokhut en tent. Kom je met meer personen? Dan heb je de mogelijkheid om tent bij te boeken voor nog eens 2 personen. Op het reserveringsscherm geef je het reisgezelschap aan.

NATUUR EN OMGEVING

Op deze voormalige legakker spot je met een beetje geluk roofvogels, vriendelijke zwarte zwanen en de mooiste zonsondergangen. In het voorjaar bijna standaard nestjes met meerkoeten naast het vlot. Het eilandje is zelfvoorzienend en staat vol prachtige (deels wilde) bloemen en planten. Zwemliefhebbers en vissers kunnen hier hun hart ophalen. De douche en de hottub gebruiken het heldere en zachte natuurwater uit de veenplas. Het eiland ligt schuin tegenover de vaste wal en ca 15 minuten varen van de lig/parkeerplaats door het mooie- oerhollandse landschap. Er zijn gezellige eettentjes, supermarkten en overige winkels in Vinkeveen, Abcoude en Mijdrecht. Natuurgebied Botshol is weergaloos mooi. Bij de zandeilanden zijn strandjes en speeltoestellen. Zeilles met instructeur op aanvraag.

KUNSTLESSEN

Ik ben Beeldend Kunstenaar en Kunstdocent. Ik kan een workshop speksteen snijden aanbieden, aquarelleren, fotografie of video of mixed-media. Dit doen we dan aan het begin van het verblijf, waarna je zelf verder kan. Voor vragen tussendoor ben ik bereikbaar. Bij het uitchecken doen we een evaluatie met tips voor de toekomst. Lijkt je dit wat? Laat het weten via evagonggrijp.nl/contact


Prijs inclusief

De dagprijs van de benzine en hout is afhankelijk van het gebruik en wordt achteraf verrekend.

Extra personen toeslag

Er geldt een toeslag bij boekingen met 4 of meer personen. Vanaf 4 personen betaal je € 17,00 per persoon per nacht extra.

Bijkomende kosten

Toeristenbelasting Per persoon per nacht
€ 3,-
Schoonmaakkosten Per verblijf
€ 90,-

Optioneel bij te boeken

Hottub Per verblijf
€ 90,-
De hottub wordt voor aankomst geleegd, schoongemaakt en gevuld met het zachte, heldere natuurwater uit de plas.
Boot Per nacht
€ 25,-
25 euro per dag. Per week gereduceerd tarief à 125,00. De borg voor huur inclusief boot bedraagt 250 euro

Reviews. Echte gasten, echte ervaringen.

4,5 / 5
Originaliteit 4,7
Ligging 5,0
Interieur 4,0
Hygiëne 4,0
Contact met de verhuurder 5,0
R. Verburg verbleef in augustus 2025
4,6

Heel leuk weekend gehad op het eiland. Super geregeld allemaal. Er is echt veel ruimte om je dagen daar heerlijk door te brengen.

Originaliteit 5,0
Ligging 5,0
Interieur 4,0
Hygiëne 4,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder
Reactie van verhuurder

JDanki je wel, jullie waren fijne gasten! 🌸

Martine Ouwehand verbleef in april 2025
4,0

Super locatie! Rustig gelegen en je vaart zo de Vinkeveense plassen op.

Originaliteit 4,0
Ligging 5,0
Interieur 3,0
Hygiëne 3,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder
Reactie van verhuurder

Jullie waren fijne gasten, dank!

James Thomas verbleef in mei 2024
5,0

Onze kids en wijzelf hebben heerlijk genoten van ons verblijf. De rust, natuur, het varen over de Vinkeveense plassen, een groot avontuur. Het huisje en de caravan waren zeer net, en de tent gaf een extra dementie van het kampeergevoel. De winkel was lekker dichtbij, waar we met de boot heen konden varen. Er waren genoeg opladers voor onze telefoons, er stond een geweldige bbq klaar, en de hottub was zekers in de nacht een top om tot rust te komen. Complimenten voor Eva en Martijn, dank jullie!!

Originaliteit 5,0
Ligging 5,0
Interieur 5,0
Hygiëne 5,0
Contact met de verhuurder 5,0
Lees meer Lees minder
Reactie van verhuurder

Dank je James, echt leuk om te horen. Jullie waren hele fijne gasten. Ik hoop ziens!

Annuleringsvoorwaarden

Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:

- Bij annulering binnen 48 uur na boeken heb je recht op volledige restitutie van het boekingsbedrag. Hierna wordt een aanbetaling gevraagd van 50% van de reissom
- Bij annulering tot de 28e ste dag voor aanvang van het verblijf bedragen de annuleringskosten 50% van de reissom
- Bij annulering vanaf de 28ste dag tot de eerste verblijfsdag bedragen de annuleringskosten 80% van de reissom
- Vanaf de eerste reisdag bedragen de annuleringskosten 100% van de reissom


Deze accommodatie vind je in de collecties:


Je eigen Eiland Glamping met hottub en boot in de Vinkeveense Plassen

  • Nederland
  • Utrecht
  • Vinkeveen
4,5 / 5 (3 beoordelingen)

Beschikbaarheid

Selecteer een gewenste datum.

Hoe boeken?

Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.

Snelcode: 2062

Ook origineel: