Luxe lodgetent met eigen badkamer en loft

  • Frankrijk
  • Lot
  • Martiel

Glamping in een luxe lodgetent met badkamer en loft of safaritent met eigen badkamer. De tenten hebben deels uitzicht op het meer.

  • 4 tot 6 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • In de natuur, Op een camping
  • Gratis Wifi

Glamping in een lodgetent met badkamer in de Lot

Camping Lac aux Oiseaux ligt in een groene, heuvelachtige omgeving op de grens van de Lot en de Aveyron en Parc Natural Régional des Causses du Quercy. Op de hellingen van de heuvels liggen betoverende Middeleeuwse dorpjes. Hier slaap je in een luxe lodgetent of safaritent met eigen badkamer.
Lees meer
Toon op kaart
Tendi - Camping Lac aux Oiseaux

Origineel omdat

  • Bijzondere safari- en lodgetenten met badkamer
  • Deze camping ligt in een groene, heuvelachtige omgeving
  • Uitzicht op het meer vanuit de tent

Beschikbaarheid

Voor de beschikbaarheid & actuele prijs van deze accommodatie ga je naar onze partner.
Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Tendi. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website

Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 16:00
  • Uitchecken tot 10:00
  • Aantal personen Maximaal 6 personen
  • Huisdieren Niet toegestaan
  • Parkeren Gratis
  • Wifi Gratis
  • Minimum verblijf 7 nachten

De Lodgetent & Safaritent

De tenten staan op mooie campingplaatsen met deels uitzicht op het meer. Beide hebben een sfeervolle veranda met loungeset. Er zijn twee soorten Lodgetenten: met eigen badkamer en één met eigen badkamer plus verdieping/loft. Elke tent is voorzien van elektriciteit en heeft een compleet ingericht keukentje en buiten een eigen BBQ.

Camping Lac aux Oiseaux

De camping Lac aux Oiseaux ligt op een terrein van 7 ha met uitzicht op het meer en het omliggende landschap. Centraal op de camping ligt het verwarmde en overdekte zwembad met glijbaan en apart kinderbad. De Lodgetenten met badkamer en loft en de Safaritenten met eigen badkamer hebben deels uitzicht op het meer. Verder is er voor de kleintjes een speeltuintje en een kleine kinderboerderij. ’s Avonds kun je in het restaurant of op het terras van heerlijk genieten van streekproducten en de lokale wijnen.

Omgeving

De camping ligt op de grens van de Lot en de Aveyron en Parc Natural Régional des Causses du Quercy. Op de hellingen van de heuvels liggen betoverende Middeleeuwse dorpjes. In de directe omgeving vind je de prachtige oude stadjes Villefranche-de-Rouergue, Figeac en Saint-Cirq-Lapopie. De streek is sowieso rijk aan historische gebouwen, middeleeuwse kastelen en prehistorische sites en grotten.

Deze accommodatie vind je in de collecties:

  • Frankrijk
  • Lot
  • Martiel
vanaf € 75,- per nacht

Beschikbaarheid

Hoe boeken?

Ga naar de website
Snelcode: 1161

Ook origineel: