
Safaritent tussen de bollenvelden en op 10 minuten van het strand
- Nederland
- Noord-Holland
- Sint Maartensvlotbrug
Genieten van het vrije uitzicht over de landerijen. De safaritent heeft 2 slaapkamers, keuken en eigen badkamer. In het natuurgebied om de hoek kun je suppen, varen, wandelen of fietsen. Of geniet van het boerenleven en dieren.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Er zijn 2 slaapkamers, eentje met een 2-persoonsbed en de ander met een stapelbed. Er is een keuken met kookstel en voldoende serviesgoed en pannen. Een badkamer met toilet, wastafel en douche. Een eethoek en een kast vol spelletjes. Buiten kun je onder de overkapping genieten van het vrije uitzicht.
Het natuurgebied is ideaal om te ontdekken per boot, kano of supboard. Ga fietsen in de omgeving en ontdek de omliggende dorpen zoals Blokzijl of Lemmer waar het UNESCO woudgemaal ook een bezoekje waard is. Het Waterloopbos bij Marknesse of een dagje Urk is leuk. Ook Schokland is het waard om te bezoeken. Bij minder mooi weer is Pantropica (overdekte tropische tuinen) erg leuk. Iets verder ligt Giethoorn en het klimbos in Paasloo.
je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
- Langer dan 2 weken voor aankomst annuleren 30% kosten
- Korter dan 2 weken voor aankomst annuleren 50% kosten
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.