Knusse pipowagen met hottub op 1 kilometer van het strand
- Nederland
- Zeeland
- Oostkapelle
Wakker worden midden in de natuur van de Achterhoek. Een sfeervolle en comfortabele vakantiewoning op het voorplein van het kasteel, met een privé tuin aan het water en zicht op de landerijen. Kom volledig tot rust.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Kies jouw gewenste aankomstdatum:
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Waar vroeger de koetsen werden gestald en onderhouden, verblijf je nu in een ruime en sfeervolle vakantiewoning voor vier personen. De woning heeft twee verdiepingen, authentieke details en een eigen tuin met veel privacy. Op deze fijne plek in de natuur kom je helemaal tot rust. De vakantiewoning beschikt over: Een gezellige woonkamer en een aparte eetkamer. Er zijn 2 slaapkamers met tweepersoonsbedden (180×200), een badkamer met wc, bad en douche plus een extra wc op de begane grond. Er is televisie en WiFi aanwezig. Er is een volledig uitgeruste keuken, met oven en vaatwasser. Het Kasteelhuisje heeft een eigen tuin aan het water.
Kasteel Slangenburg, gebouwd rond 1700 in opdracht van edelman Frederik Johan van Baer, is een plek waar geschiedenis voelbaar is in elk detail. Van de rijk beschilderde plafonds tot het authentieke meubilair: het kasteel ademt de sfeer van vervlogen tijden. Tijdens je verblijf heb je de mogelijkheid om het kasteel van binnen te beleven, tijdens de openingstijden. In de wintermaanden met een rondleiding met een gids. Het kasteel en de bijgebouwen liggen midden op een uitgestrekt, bosrijk landgoed, waar diverse wandelroutes je langs statige lanen, vijvers en stille bospaadjes voeren. Recht tegenover de kasteelhuisjes vind je de horecagelegenheid Het Koetshuis, een fijne plek voor een kop koffie, lunch of borrel. Ook kun je hier je ontbijt ophalen of rustig ter plaatse genieten van een goed begin van de dag.
Voor kinderen is slapen bij een kasteel een heuse beleving! Met een bezoek aan het kasteel en pretpark het Land van Jan Klaassen, op 20 minuten rijden afstand, is het verblijf helemaal compleet.
De prijs is inclusief eindschoonmaak, linnengoed en handdoeken.
Wij hadden een heerlijk lang weekend op deze fenomenale plek. Een huis met veel ruimte en sfeer. Prachtige vloer in de hal en een breed trappenhuis. Hoge plafonds, hoge ramen, een beschutte tuin waar je vanuit je huis zo in loopt. Goede bedden, een bad en niet te vergeten het Koetshuis aan de overkant waar je gezellig een goede kop koffie drinken met een zalig stuk taart kunt eten! Zeer goed ontvangen door een zeer attente en lieve gastvrouw.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
Binnen 24 uur na het maken van de boeking kunt u uw reservering kosteloos annuleren.
Bij annulering na 24 uur gelden de volgende kosten:
• Tot 6 weken voor aankomst: 30% van de reissom
• Van 6 tot 2 weken voor aankomst: 60% van de reissom
• Binnen 2 weken voor aankomst: 100% van de reissom
Kies jouw gewenste aankomstdatum:
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.