
Romantische kamer in een Rijksmonument met een koninklijk verleden
- Nederland
- Utrecht
- Amerongen
Je overnacht in een eeuwenoude verdedigingstoren van een écht middeleeuws kasteel – alsof je zelf een nachtje kasteelheer of jonkvrouw bent.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
De Torensuite bevind zich in een afzonderlijke verdedigingstorens van het imposant middeleeuws kasteel in het stadje ’s-Heerenberg. Je overnacht hier letterlijk in een stukje geschiedenis, met een mix van authentieke details zoals eeuwenoude stenen muren en wenteltrappen, gecombineerd met modern comfort. De suite is uniek en sfeervol ingericht, met een luxe bed, zithoek, koffie- en theefaciliteiten, minibar, wifi en een stijlvolle badkamer met inloopdouche. Vanuit de toren heb je een prachtig uitzicht over de kasteeltuin, de vestinggracht en het Montferland.
Het middeleeuwse kasteel is gelegen in de stad ’s-Heerenberg in de Gelderse Achterhoek, niet ver van de grens met Duitsland. Huis Bergh is gelegen in het stroomgebied van de Rijn bij een bodemopstuwing uit de ijstijd. Waarschijnlijk is men in het begin van de 13e eeuw met de bouw van het kasteel begonnen. Het kasteel kent een bewogen bouwgeschiedenis. Sinds de 12e eeuw is het kasteel al vele malen van uiterlijk veranderd en hebben er talloze addities plaatsgevonden. Ook is het al twee keer afgebrand geweest, waarvan de laatste keer nog vrij recent: in 1939.
Het Kasteel ligt in het historische hart van ’s-Heerenberg, op loopafstand van restaurants, winkels en het Bergherbos. Bezoekers kunnen een rondleiding volgen door het kasteel (kasteel is momenteel gesloten, heropening in 2026), wandelen in het omliggende natuurgebied Montferland, fietsen langs de grens met Duitsland, of genieten van een drankje in het middeleeuwse stadje. Liefhebbers van cultuur, historie én natuur komen hier volledig aan hun trekken.
De prijs is inclusief ontbijt en een bezoek aan het stadsmuseum. Bij de heropening van het kasteel, wordt dit weer het bezoek aan het kasteel.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
Tot 1 week voor aankomst kosteloos te annuleren. Daarna vindt er geen restitutie meer plaats.
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.