Tiny House op wielen
- Nederland
- Drenthe
- Mantinge
Kom bijzonder overnachten in deze eyecatcher met panorama uitzicht. Een uniek oud Wijnvat is omgebouwd tot het kleinste Tiny House van Nederland.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Een unieke overnachtingsplek voor 2 personen. Het wijnvat is voorzien van uitschuifbaar bed met luxe futon matrassen (140 breed) met beddengoed en handdoeken. Borden, bestek, kopjes, glazen en perculator zijjn aanwezig. Opbergruimte voor tassen of koffers gaat via een luik onder de vloer. Er is een Skottelbraai om te barbecueën en een kleine koelkast met waskom, beiden ingebouwd in whiskey vaten. De gezamenlijke douche, buitenbad, afwas eiland en toiletten zijn op 10 meter afstand. Je overnacht tussen de loslopende boerderijdieren, zoals varkens, kippen, schapen en ezel Koen. 's Ochtends mag je zelf je eitje uit het kippenhok rapen (mits de kippen niet broeden), 's avonds kun je barbecueën op de Skottelbraai die is ingebouwd in een whiskey vat. Je buren zijn de bewoners van de Tipi en de Pipowagen.
Je overnacht hier tussen de loslopende boederijdieren, ontmoet koppige ezel Koen, zijn twee oude vriendjes de schaapjes die gek zijn op een stukje brood of de parmantige haan met zijn kippenharem. 's Ochtends kun je, je eigen eitjes rapen uit het kippenhok, mits de kippen niet zitten te broeden of kuikentjes hebben. Stook 's avonds je eigen vuurtje met marshmallows bij één van de kampvuurplaatsen of barbeque met de Dutch oven set aan de lange picknicktafel. Hout mag je zelf pakken tegen een kleine vergoeding. Er staat een gedeelde hottub en buiten warm water bad op het terrein waar je vrij gebruik van mag maken (uiteraard in overleg met de andere gasten), vergeet dus niet je badkleding! Hout mag je zelf pakken tegen een kleine vergoeding. In de honesty bak vind je de items die je bent vergeten mee te nemen toen je thuis weg ging. Gratis koffie en thee, peper en zout, gewoon een slaapmasker of shampoo, je vind het hier.
Verhuurder Jana: Het idee voor een overnachting in een wijnvat ontstond tijdens de eerste coronaperiode, onder het genot van een biertje. “De wereld lag stil, maar mijn hoofd niet,” vertelt Jana. “Ik ben een fervent Marktplaats-struiner en was van die enorme wijnvaten van 10.000 liter al eens tegengekomen. Toen was ik nog bezig met de pipowagen en tipi’s die ik verhuur, maar bij de lockdown erna begon het weer te kriebelen. De passie om coole verblijven te maken is eindeloos.” Binnen in het wijnvat is elke centimeter doordacht benut. Zo ontstonden uitschuifbare futonmatrassen, een mini-keukentje in een vintage koffer en een skottelbraai en koelkast in losse whiskyvaten op het terras. Het idee was: binnen slapen, buiten leven, en dat is gelukt! De douche, het buitenbad, het afwaseiland en de toiletten liggen op slechts tien meter afstand. Alles is eenvoudig, dichtbij en met aandacht ingericht. “Vrijwel alles op de minicamping is tweedehands, vintage, hergebruikt of zelfgemaakt,” vertelt Jana. “Ik hou van spullen met een geschiedenis: vaak duurzamer, beter gemaakt en net wat eigenzinniger.” Het struinen naar bijzondere vondsten voelt voor haar als een moderne schattenjacht, waarbij spullen met een geschiedenis een nieuw leven krijgen. “Is het raar of weet ik niet wat het is? Dan moet ik het hebben!”
Gelegen op loopafstand van de Waal, hier kun je pootje baden. Zwemmen is niet toegestaan i.v.m. de stroming. Theetuin Riverlounge op rijdbare afstand in de uiterwaarden van de Waal, met biologsiche lunch en de mogelijkheid tot suppen. Het eeuwenoude stadje gemeente Buren is leuk om te bezoeken en een terrasje te pakken. Dichtstbijzijnde stad Tiel heeft verschillende leuke eetgelegenheden, met name op het Korenbeursplein. Een dagje de boomgaard in? Het Betuwsewijndomein biedt tours met wijn proeverij in de zomer. Dierenpark Rhenen, binnenspeeltuin Wamellanden Klimbos Garderen zijn allemaal binnen een straal van 30km bereikbaar.
De prijs is inclusief Wifi, gratis parkeren, handdoeken & beddengoed, koffie/ thee, douche, buitenbad, hottub (gezamenlijk gebruik op basis van beschikbaarheid).
Een super leuke plek om te overnachten! Bij slecht weer misschien wat minder, maar wij hadden geluk en hebben een heerlijke tijd gehad. De ezel, het schaap, het varken, de kippen en kuikens... ze houden je allemaal gezelschap en komen regelmatig even kijken of alles goed met je gaat. Fijne plek om tot rust te komen. Verwacht geen luxe, maar geniet van de bijzondere sfeer!
Het was een geweldige ervaring, de dieren om je heen ze zijn allemaal goed gewend aan de gasten die er verblijven, je hoeft eigenlijk niet het terrein af om je te vermaken, de dieren vermaken jou, Koen de ezel en Ali het schaap zijn onze beste vrienden geworden.. ik geef jullie een dikke 9
We hebben een geweldig leuk weekend gehad, vooral alle dieren waren heel leuk.
We vonden het bed niet comfortabel, en het wijnvat is echt klein, maar dat wisten we van tevoren.
Het was weer eens een nieuwe ervaring.
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
* Volledige restitutie wanneer je binnen 48 uur na het reserveren annuleert, mits de aankomstdatum ten minste 14 dagen later is.
* 50% restitutie wanneer je ten minste 7 dagen voor het inchecken annuleert.
* Geen restitutie wanneer je minder dan 7 dagen voor het inchecken annuleert.
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.