Tiny House De Hut bij het strand

  • Nederland
  • Noord-Holland
  • Callantsoog

Kleinschalig en uniek overnachten vlakbij zee? Kies dan voor dit bijzondere Tiny House op een ruime plek met volop privacy. En met een waanzinnig mooi uitzicht over de landerijen!

  • 1 tot 2 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Aan het strand, In de natuur, Op/aan het water
  • Gratis Wifi

Bijzonder overnachten in een Tiny House bij het strand

In de ochtend kijk je vanuit je bed zo uit over het prachtige kustlandschap. Maar ook vanaf het terras is het genieten van de mooie natuur, de stilte, de vogels en het vrije uitzicht. Kortom; Hier is je vakantie in een Tiny House origineel, comfortabel, knus én compleet!
Lees meer
Toon op kaart
Karnemelkplaats - Tiny House De Hut

Origineel omdat

  • Een bijzonder ontworpen Tiny house
  • Op 10 minuten lopen van zee
  • Veel rust, ruimte en privacy

Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbare aankomstdagen

Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Karnemelkplaats. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website

Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 15:00
  • Uitchecken tot 10:00
  • Aantal personen Maximaal 2 personen
  • Huisdieren Niet toegestaan
  • Parkeren Gratis
  • Wifi Gratis
  • Minimum verblijf 3 nachten. In het hoogseizoen alleen per week te boeken

Tiny House bij het strand

Het Tiny house biedt plaats aan 2 personen en, hoe klein en fijn ze ook zijn, alles wat je nodig hebt is aanwezig voor een comfortabel verblijf. Een keukentje, een badkamer compleet met douche, wastafel en toilet, een fijn zitje en een groot tweepersoonsbed. Door het ronde dak en de houten afwerking binnenin het huisje ervaar je een warm en extra knus gevoel.

Omgeving

Het Tiny house ligt zich tussen de dorpen Callantsoog en Groote Keeten. Callantsoog is een zeer gezellig kustdorp met wel zes strandpaviljoens. Elke woensdagavond heeft Callantsoog een gezellige dorpsbraderie. Voor de natuur liefhebber is het Zwanenwater een eldorado waar je heerlijk kan wandelen. Natuurlijk is er veel meer te beleven in deze prachtige omgeving. Denk aan de West Friese Markt in Schagen met in de zomermaanden De West Friese Donderdagen, een dagje Texel, de kaasmarkt in Alkmaar of misschien de juttersmarkt in Den Helder.


Bijkomende kosten

Schoonmaakkosten Per verblijf
€ 59,-
Toeristenbelasting Per persoon per nacht
€ 1,75

Tiny House De Hut bij het strand

  • Nederland
  • Noord-Holland
  • Callantsoog
vanaf € 85,- per nacht

Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbare aankomstdagen

Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Karnemelkplaats. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website
Snelcode: 1315

Ook origineel: