
Unieke overnachting in een verborgen Kapel in het centrum van Amsterdam
- Nederland
- Noord-Holland
- Amsterdam
Deze 120 jaar oude molen heeft tal van authentieke details verrassend gecombineerd met moderne kleuren en hippe meubels. Vanuit je bed kijk je door het glazen plafond naar het houten tandwiel.
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
De molen is modern ingericht maar heeft een tal van authentieke details die bewaard zij gebleven. Bij binnenkomst is er een zitje met een fijne bank, een lekkere relaxstoel. en een TV. In de keuken is alles aanwezig om een lekkere maaltijd te bereiden met een eettafel en twee stoelen. Waar vroeger de schroefbank zat is nu de badkamer gesitueerd en tijdens het douchen heeft u een magnifiek uitzicht over de landerijen. Op de boven verdieping is de slaapkamer met een tweepersoonsbed. Het bijzondere is dat je vanuit je bed, via het glazenplafond naar het houten tandwiel kan kijken. Rondom de molen heeft u een prachtig uitzicht over de landerijen, genoeg zitjes om heerlijk te relaxen en te kunnen genieten van de natuur. Er staan twee E-bikes welke u gratis kunt gebruiken, in 15 min. bent u in de historische binnenstad van Leeuwarden, maar fietst u liever in de natuur? dan zijn de mogelijkheden enorm.
De molen ligt vlakbij een recreatiegebied met een strand, waar je zomers lekker kan zwemmen en zonnen. in de buurt is er ook een golfbaan, midgetgolfbaan en dierenpark Aqua Zoo. In 15 minuten ben je in het mooie Leeuwarden waar je gezellig kan shoppen en een terrasje kunt pakken.
De prijs is inclusief toeristenbelasting, gas, water, elektra, bedlinnen, badhanddoeken, theedoek, handdoek en vaatdoek.
Prachtige locatie en een heel mooi interieur!
Bedankt met de mooie beoordeling :-) wellicht tot een volgende keer.
Bel endroit au calme, au bruit du chant des grenouilles, facile d’accès et parking aisé. A préciser il fait assez froid dans le moulin et pas de chauffage salle de bain. Manque d’aération, si tu ouvres, beaucoup de moustiques avec les marécages. Assez poussiéreux mais original et typique. Le lit est minuscule, une personne et demi, ça devrait être précisé mais literie très propre. Pas de four.
Merci pour la belle critique :-)
Wat een leuke, gezellige molen en een prachtige plek.
De fietsen waren niet opgeladen, maar nu hebben we wel aan de wespentaille gewerkt.
Televisie echt niet aan te krijgen, heel vaak geprobeerd, maar helaas.
Maar dit is een minor detail, alles verder was een chapeau waard hoor!
Bedankt voor de mooie review en voor de 5 sterren, fantastisch :-)
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
Na boekingsbevestiging van de verhuurder vraagt de verhuurder een aanbetaling van 50% of de betaling van het gehele bedrag. Betaling uiterlijk 30 dagen voor incheckdatum.
Gratis annuleren tot 30 dagen voor incheckdatum (de (aan-)betaling word teruggestort)
Bij annulering vanaf 30 dagen tot 14 dagen voor incheck datum, 50% van het totaalbedrag
(het teveel betaalde bedrag wordt teruggestort)
Bij annulering vanaf 14 dagen voor incheck datum geen restitutie
Sluit zelf een annuleringsverzekering af voor onvoorziene omstandigheden.
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.