
Bed en bad 'with a view'
- Nederland
- Zeeland
- Sluis
In de schuur van onze historische boerderij uit 1489 slaap je in het Wolhalla. De schuur is een lichte open ruimte. Buiten vind je een vuurplaats en coldtub. Een unieke plek waar ontspanning en inspiratie samenkomen
Wil je deze overnachting cadeau doen? Koop een cadeaubon
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.
Deze lokatie is geschikt voor mensen die houden van zowel binnen als buiten chillen in een (warm)bad. Houden van op een koken op een houtvuur en out of the box kunnen denken over de slaapplaats. De opzet is een ruimte waar de creativiteit begint te stromen en je inspiratie kan opdoen over wol en hout. Alle meubels zijn ge-upcycled of zelf gemaakt. De wol voor het Wolhalla is afkomstig van de schaapskudde uit Orvelte (www.schaapskuddeorvelte.nl ) Op de begane grond zijn alle meubels zoveel mogelijk mobiel gemaakt zodat ze verplaatsbaar zijn om zo een eigen, unieke sfeer te creëren. De sofa, Loveseat, kookeiland, vrijstaand bad, sauna, eettafel kunnen allemaal ook naar buiten gereden. Outdoor cooking krijgt hierdoor een nieuwe dimensie. Buiten vind je alle faciliteiten voor het koken bij de vuurplaats met heerlijke lounge bedden.
Dit pronkstuk ligt op een landgoed bij Nationaalpark de Maasduinen. Het nationaal park staat bekend om de zandverstuivingen en de heide velden. Ideaal om per fiets of lopend te ontdekken. Het Pieterpad kruist ook het dichtbij het dorpje Afferden. Op fietsafstand is het dorp Arcen gelegen met de bekende kasteeltuinen en de Hertog Jan brouwerij. Een heerlijke omgeving om er even helemaal tussenuit te zijn!
Deze prijs is inclusief beddengoed, gebruik van buiten vuurplaats, handdoeken, Koffie en (kruiden) thee, gebruik van sauna en binnenbad, cold tub buiten en parkeerplaats.
Een heerlijke locatie om te ontspannen en tot rust te komen, wat we zeker gedaan hebben. De ontvangst was boven verwachting met veel oog voor detail en volop proviand aanwezig. We hebben heerlijk geslapen. Het is leuk als de temperatuur meewerkt aangezien er niet geïsoleerd is. De eigenaar Albert is zeer toegankelijk voor vragen en een geweldige gastheer. Wij kunnen dit zeker aanbevelen!
Dank voor jullie bezoek en lieve woorden. In de zomer wanneer de temperatuur nog aangenamer is dan komt het Wolhalla met alle buitenvoorzieningen inderdaad nog beter tot zijn recht!
Je boekt direct bij de eigenaar van deze accommodatie. Na (aan)betaling gelden onderstaande annuleringsvoorwaarden van de verhuurder:
* Tot 7 dagen voor aankomst 100% terugbetaling
* Binnen 7 dagen voor aankomst 50% terugbetaling
Selecteer een gewenste datum.
Je boekt direct bij de geverifieerde eigenaar. Wij kennen al onze verhuurders persoonlijk. Er wordt je nog niets in rekening gebracht.