Farmlodge met pelletkachel

  • Nederland
  • Overijssel
  • Buurse

Kom middenin de weilanden overnachten in een luxe Farmlodge. Beleef een fantastische familievakantie tussen de koeien.

  • 1 tot 6 personen
  • Huisdieren niet toegestaan
  • In de natuur, Bij de boer
  • Gratis Wifi

Bijzonder overnachten in een lodge op de boerderij

De lodge is van alle gemakken voorzien, van vaatwasser, stortdouche tot pelletkachel. En het hele jaar geopend. Je komt hier volledig tot rust en geniet van het échte boerenleven en het platteland. Kom boer Herald en boerin Bonita helpen met koeien melken, dieren verzorgen en ga scheuren op de skelter, spelen in de stroschuur en knuffelen met de boerderijdieren. In de avond warm bij het kampvuur en dan slapen als een roosje!
Lees meer
Toon op kaart
Landrijk de Reesprong - Farmlodge

Origineel omdat

  • Door de vele ramen en de grote schuifpui aan de voorkant van de lodges, ervaar je het buitenleven volop
  • Hier mogen kinderen echt voor boer en boerin spelen
  • Het echte leven op de boerderij ervaren
  • Buiten koken op het kampvuur

Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbare aankomstdagen

Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Landrijk de Reesprong. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website

Wat je moet weten

  • Inchecken vanaf 15:30
  • Uitchecken tot 10:00
  • Aantal personen Maximaal 6 personen
  • Huisdieren Niet toegestaan
  • Parkeren Gratis
  • Wifi Gratis
  • Minimum verblijf 2 nachten

Indeling

De Farmlodges zijn geschikt voor maximaal 6 personen. Ze zijn voorzien van een ruime woonruimte met eethoek. Ook is er een zitruimte met pelletkachel waardoor het ook in de winter goed toeven is. De compleet ingerichte keuken heeft een vaatwasser, koelkast met vriesvak, magnetron, inductie kookplaat, Nespresso koffiezetapparaat, waterkoker, voldoende keukenspullen, servies en bestek. Beneden is er een slaapkamer met boxspringbedden en voldoende kastruimte. De tweede slaapkamer heeft een stapelbed voor twee personen. Op de slaapzolder staan nog eens twee bedden. De badkamer is ruim met een riante douchecabine, wastafel en toilet. Buiten vind je een terras met tuinmeubilair en een eigen vuurschaal voor buiten koken en kampvuur.

Ervaar je het échte boerenleven

Op deze locatie ervaar je het échte boerenleven. ‘s Ochtends wakker worden, snel de overall aanschieten en ‘hup’ naar de koeien, want die staan al te wachten om gemolken en gevoerd te worden. Daarna is het de beurt aan de kalfjes die staan te popelen om een flesje melk. Even langs de geitjes en dan lekker ontbijten. Natuurlijk met verse melk en eieren. Bij Landrijk De Reesprong mogen kinderen echt voor boer en boerin spelen. Er zijn veel konijntjes om mee te knuffelen en ponys om op te rijden en te borstelen. En als ouders kun je heerlijk genieten op het terras voor de lodge. Het weidse uitzicht, de rust en het vermaak zorgen voor een perfecte combinatie voor jong en oud. Het weiland om de huisjes heen, het bos en het grote erf van de boerderij zijn geweldige speelplekken voor de kinderen. De kleinere kinderen spelen op het voorerf en de grotere kunnen op avontuur. Speuren, skelteren, strohut en hutten bouwen in het bos.

Uitrusten

’s ochtends wakker worden van de vogels, de dag kan rustig beginnen. Overdag lekker een boek kunnen lezen, terwijl de kinderen volop spelen. En ’s avond koken op het kampvuur en bij het vuur genieten van de avond

Omgeving

In Twente zijn de er volop mogelijkheden om te fietsen en te wandelen. Binnen 10 minuten wandelen sta je oog in oog met de schotse hooglanders in het Buurserzand of het Witte Veen. In Haaksbergen kun je op het oude perron opstappen in echte stoomtreinen en in het dorp zijn er vele winkels om gezellig een middag te vertoeven. De steden Enschede en Hengelo zijn van oudsher echte textielsteden. Er zijn veel (doe-)musea voor kinderen en volwassenen.


Farmlodge met pelletkachel

  • Nederland
  • Overijssel
  • Buurse
vanaf € 110,- per nacht Prijs uitleg

Beschikbaarheid

Bekijk hier de beschikbare aankomstdagen

Hoe boeken?

Deze originele overnachting wordt aangeboden via: Landrijk de Reesprong. Je kunt direct online boeken op hun website.

Ga naar de website
Snelcode: 1122

Ook origineel: