Waarom slapen in een POD meer dan de moeite waard is
Heb je weleens in een POD geslapen? Zo'n knus houten huisje waar je het gevoel hebt dat je midden in de natuur bent, terwijl je toch van alle gemakken bent voorzien? Het is eigenlijk het beste van twee werelden: het buitengevoel van kamperen, maar dan zonder gedoe met haringen en luchtbedden. Wat zo fijn is aan slapen in een POD is dat je wel het knusse gevoel van bijvoorbeeld een tent hebt. PODs zijn namelijk doorgaans niet heel groot, maar wel hartstikke gezellig.
Verspreid door Nederland vind je de leukste PODs: verscholen tussen de bomen, dobberend op het water of met uitzicht over uitgestrekte weilanden. De ene POD is heel fijn om samen met een vriend(in) naartoe te gaan, terwijl de ander ideaal is voor gezinnen of stelletjes. Die diversiteit maakt slapen in een POD juist zo leuk! Of je nu een romantisch nachtje weg plant, een weekend de natuur in wilt of met het gezin iets bijzonders zoekt; deze PODs zijn stuk voor stuk de moeite waard.
Slapen in een POD: romantische cottage in het Oisterwijkse bos
Omringd door 80 vennen aan de rand van het magische natuurgebied de Kampina vind je deze luxe en stijlvolle cottages. Deze PODs liggen naast elkaar maar zijn zo neergezet dat je daar niet veel van merkt. Je logeert hier in het hart van de natuur zonder dat je hoeft in te leveren op comfort; iets wat veel mensen wel zo prettig vinden. vanuit je eigen cottage heb je uitzicht op een ven en geloof ons: dat is heerlijk wakker worden!
De PODs zijn voorzien van een eigen douche en toilet en er is plek voor maximaal 4 personen. Ga je er liever even met z'n tweetjes op uit dan is dit eveneens de perfecte romantische getaway. Vanaf het park loop je zo de natuur in en het bruisende centrum van Oisterwijk is op 15 minuten fietsafstand. Wat zo fijn is aan deze spot is dat niets moet en alles mag. Vul je dagen dus volledig in naar je eigen tempo en wensen. Heerlijk!
Knusse POD aan de voet van de Posbank op de Veluwe
Aan de voet van de populaire Posbank vind je een sfeervol en verkeersluw vakantiepark waar meerdere pittoreske PODs te huren zijn. Op deze plek zit je in het hart van de natuur en voel je zowel binnen als buiten dat je รฉรฉn met het groen bent. Dat komt omdat de PODs volledig zijn opgebouwd van hout die in alle seizoenen een comfortabel verblijf bieden. En psst.. boek je een hot tub bij je verblijf dan bubbel je hier met uitzicht op de natuur!
Je kunt hier drie verschillende soorten PODs boeken: een luxe POD voor stelletjes of 2 personen, een Bush POD met een eigen privรฉ-buitendouche en een Superior POD met vloerverwarming waar je met maximaal 4 personen kunt slapen. Welke POD je ook boekt; bij iedere accommodatie slaap je in het domein van wilde herten, zwijnen en vossen. Op het terrein is een hip restaurant aanwezig voor burgers, lunch en diner dus je hoeft niet eens het park af voor een heerlijk verblijf.
Bijzonder overnachten in een romantische POD met eigen hot tub
Zoek je naar een heerlijk romantisch plekje waar je echt even samen tot rust kunt komen? Dan is deze romantische POD voor 2 personen in Uitwijk dรฉ plek waar je moet zijn. Dit knusse huisje is met 20m2 klein maar fijn en beschikt over alles dat je nodig hebt. Er is zelfs een airco aanwezig voor de warmere dagen. Alsof dat nog niet genoeg is, heb je vanuit de POD een waanzinnig uitzicht over de natuur.
Je hoeft de POD niet uit om even te douchen of naar het toilet te gaan, want beiden zijn aanwezig in de accommodatie. En heb je zin om even ultiem te relaxen? Stook dan de hot tub maar warm met een vuurtje want daar mag je (optioneel) gebruik van maken. Om er helemaal een compleet verzorgd verblijf van te maken, is het aan te raden om een ontbijtje bij te boeken. Zo ben je echt even lekker weg.
Kleurrijke PODs voor 4 personen in Enschede
Op een van de meest gezellige campings van Overijssel staat een aantal kleurrijke PODs waar je met maar liefst 4 personen kunt overnachten. Hierin heb je het ultieme gevoel van kamperen, maar dan net met een beetje extra luxe. Dat betekent: geen gedoe met een tent opzetten of luchtbedden oppompen, want de POD staat voor je klaar. Je hoeft alleen maar je eigen beddengoed mee te nemen. Binnen is het gezellig en praktisch, met genoeg ruimte om samen te zitten.
Ook voor kinderen is dit een heerlijke plek. Terwijl jij geniet van een rustig momentje vermaken zij zich uren in de grote speeltuin of op de airtrampoline. Of neem samen een heerlijke, frisse duik in het zwembad! Voor de allerkleinsten is een apart peuterbad aanwezig. En extra leuk: tijdens vakanties en sommige feestdagen staat er een gezellig animatieteam voor jong en oud klaar. Kortom: deze PODs in het oosten van het land zijn ideaal voor een ontspannen gezinsvakantie.
Overnachten in een POD direct aan het water
Wakker worden aan de Lek op een wel heel bijzondere manier? In Beusichem staat een POD direct aan het water. Bij aankomst merk je al meteen dat je hier een stapje terug doet. Of het de locatie is of het kleine, knusse huisje of misschien een combinatie ervan: tot rust kom je hier sowieso. Begin de dag hier met een kop koffie, schuif aan bij de picknicktafel naast de POD en kijk hoe de dag rustig op gang komt. En geloof ons: ook de zonsondergangen wil je hier echt niet missen.
Deze POD is de perfecte uitvalsbasis voor 2 personen die houden van het buitenleven, maar die wel graag comfortabel willen overnachten. Je hebt een klein keukentje tot je beschikking, slaapt heerlijk dicht bij de natuur รฉn maakt gebruik van het sanitair van de camping. Overdag ontdek je de mooie Betuwe te voet of op de fiets, terwijl je in de avond weer terugkeert naar je knusse plek aan het water. Dit is echt zo'n voorbeeld van een klein verblijf met een groot vakantiegevoel!
Origineel overnachten in een POD met privé sanitair
Liever slapen in een POD in het bos? In de Drentse bossen staat deze knusse POD waar je de drukte van alledag echt even achter je kunt laten. Omdat je hier midden in het groen wakker wordt, geniet je hier optimaal van de rust, de natuur en het gezang van de vogels om je heen. Dit is glamping zoals het bedoeld is: buiten zijn, maar dan wel met net dat beetje extra comfort. De POD beschikt namelijk ook over eigen sanitair.
Het huisje is gemaakt voor 2 personen en heeft een comfortabel bed, een klein zitgedeelte en koffie- en theefaciliteiten. Hoe fijn is het om hier met een kop koffie of thee buiten te zitten terwijl de natuur om je heen langzaam wakker wordt? Buiten staat een prettig zitje waar je goed kunt genieten van de omgeving. Wie weet spot je wel een bijzondere vogel of een nieuwgierig konijntje! Ook de omgeving is geweldig: de prachtige natuur van Drenthe, van het Drents-Friese Wold tot het Dwingelderveld.
Zin gekregen om zelf een POD te boeken? 💜
Dat begrijpen we als geen ander. Een POD is misschien klein van formaat, maar heel groot in sfeer. Neem een kijkje in ons aanbod PODs voor meer inspiratie. Wat dacht je bijvoorbeeld van deze NatuurPOD in Limburg of van deze POD op hoogte? Wil je op de hoogte blijven van onze originele overnachtingen en het nieuwste aanbod? Volg ons dan via Instagram of Facebook.